08
شهریور

حضور چوب چین در نمایشگاه بین المللی مبلمان

نمایشگاه بین المللی تخصصی صادراتی صنعت مبلمان ایران، هر ساله در تاریخ مشخصی اقدام به برگزاری نمایشگاه‌هایی در جهت معرفی این صنعت به سرتاسر ایران می کند.  در این نمایشگاه بین المللی تمامی صنف مبلمان و دکوراسیون داخلی منزل از جمله مبلمان استیل، مبلمان راحتی، انواع کمد، کتابخانه، بوفه، جاکفشی، انواع سرویس اتاق خواب، انواع اکسسوری منزل در رسته های مدرن و کلاسیک شرکت دارند.
تولید کنندگان مواد اولیه مانند پارچه، چسب، اسفنج، حباب و غیره نیز در کنار تمامی این محصولات به عنوان شرکت کنندگان نمایشگاه حضور پیدا می کنند. وجود یک شوروم از محصولات تولیدی در این نمایشگاه مبلمان که شرکت کننده‌های آن از سرتاسر ایران محصولات خود را به نمایش می‌گذارند، می‌تواند مکان مناسبی برای انواع مشتری‌ها و خریداران باشد. تور مجازی از شوروم سرویس خواب های مدرن چوب چین در نمایشگاه بین المللی در قسمت بعدی قابل نمایش است:

معمولاً محصولات این نمایشگاه المللی که سالانه یک بار برگزار می‌شود، دارای تخفیف‌های قابل قبولی ست. چون اکثراً تولید کنندگان در این نمایشگاه شرکت می‌کنند امکان خرید بی‌واسطه برای افراد فراهم می‌شود. همچنین به روزترین مدل‌های روز دنیا در نمایشگاه صنعتی مبلمان تهران قابل مشاهده است.
از آنجایی که این نمایشگاه مبلمان در مرکز شهر تهران، پایتخت ایران دایر می‌شود، امکان رفت و آمد برای اکثر خریداران از شهرهای مختلف در شرایط بهتری فراهم می‌شود. شرکت برگزار کننده این صنعت، پرشین مبل فیپکو می باشد که در روز آخر نمایشگاه بین‌المللی، مسابقاتی جهت انتخاب بهترین محصول طبق یک سری فاکتورها برگزار می کند. فاکتورهای بررسی محصول بهتر، مواردی همچون طراحی، کیفیت، به روز بودن، نوآوری و موارد دیگر می باشد.
در قسمت زیر تعدادی از عکس های شرکت چوب چین در نمایشگاه بین المللی تهران که در حال مذاکره با مشتریان هستند و هم چنین عکس نمایندگی های ما در سرتاسر ایران قابل مشاهده می باشد. عکس دسته جمعی از مدیریت چوب چین با داوران مسابقه ارزیابی نمایشگاه بین المللی مبلمان که در حال بررسی محصول می باشند در صف عکس ها قرار دارد.

شرکت چوب چین، امسال در سالن ۳۸ نمایشگاه (سالن برترین ها) حضور پیدا کرد تا ثمره ی تلاش های مداوم و قدم های پیوسته ی خود را در رویداد مسابقات ارزیابی نمایشگاه بین المللی مبلمان تهران دریافت کند.
تمام این تلاش های کوچک، کوه موفقیت چوب چین را ساخت و در نتیجه مفتخر به دریافت لوح سیمین سی و دومین نمایشگاه بین المللی تخصصی صادراتی صنعت مبلمان ایران شد. این لوح سیمین برای برترین کیفیت و تولید کننده در رسته بوفه، کتابخانه، ویترین ، کمدجالباسی، جاکفشی مدرن از آن شرکت چوب چین همدان شد.
همچنین شرکت چوب چین در سال ۱۴۰۱ مفتخر به دریافت لوح سیمین برترین تولید کننده سرویس خواب دونفره مدرن، در نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان تهران شد. در این نمایشگاه سرویس خواب قاصدک به عنوان شاخص برتر محصولات چوب چین انتخاب شد. دلیل انتخاب این سرویس خوب از جانب مجموعه ما به دلیل مدرن بودن، طراحی منحصر به فردی که از قاصدک برگرفته شده است و همچنین کیفیت طراحی و تولید بود که خوشبختانه نظر داوری نمایشگاه نیز طبق پیش بینی ما پیش رفت و تمامی فاکتورهای در نظر گرفته شده ی مجموعه چوب چین در تولید این سرویس خواب، موثر واقع شد و لوح تندیس برترین تولید کننده سرویس خواب مدرن در کمال افتخار و امتنان نصیب شرکت چوب چین شد و این رسالت را با دریافت لوح سیمین بهترین تولید کننده برای تمامی محصولات خود به پایان رسانید.
عکس لوح های سیمین دریافتی توسط شرکت چوب چین در قسمت زیر قابل مشاهده می باشد.

لوح-سیمین

مجموعه تولیدی چوب چین امید دارد که در سال های آینده نیز سطر جدول دریافت کنندگان لوح سیمین باشد و این موفقیت را به انتها نرساند و مانند سال های قبل میان رقبای خود بدرخشد. شرکت چوب چین در پی این است که تلاش های مسمم و قدم های سخت کوشانه ی تمام این سال ها، پلی باشد به سمت جهانی شدن برند چوب چین باشد.