سرویس خواب مدل دیانا

جنس پارچه: پارچه مسکو، کارما
جنس چوب: تمام mdf با روکش وکیوم
جنس پایه ها: تمام فلز به رنگ طلایی و فورتیک (رنگ ثابت و بدون تغییر رنگ و سیاه شدن)

جنس پلکسی ها: تایوانی درجه یک

سرویس خواب دیانا با طراحی خاصی که از ترندترین مدل های روز دنیا، بهره گیری شده است و طراحی زیبا و منحصر به فرد، تضمین راحتی و زیبایی در اتاق خواب شما را فراهم می کند.

ویژگی های سرویس خواب دیانا

 سرویس خواب دیانا برخلاف دیگر سرویس خواب های مشابه که چوب آن ها ترکیبی از نئوپان یا ملامینه می باشد، با چوب تمام ام دی اف و روکش وکیوم قابل شستشو، ضد لک و بسیار مقاوم در برابر ضربه ساخته شده است.

چوب به کار برده شده در سرویس خواب دیانا تماما ام دی اف می باشد و روکش وکیومی که دارد، قابل شستشو و ضد خط و خش است.

جنس پارچه های سرویس خواب دیانا قابل شستشو و ضد لک می باشد.

مرغوبیت مواد اولیه ی پلکسی های تایوانی که در سرویس خواب های چوب چین استفاده می شود، باعث مقاومت بیشتر آن ها در برابر خط و خش و خراشیدگی می‌شود و همین ویژگی پاک کردن پلکسی های تایوانی را آسان می کند. رنگ ملیح سفید و کرم  خاصی که قیدهای تخت و بدنه های میز آرایش نیم سرویس دیانا به کار رفته است با هر دکوراسیونی قابل ست شدن می باشد.

رو تختی مناسب سرویس خواب دیانا

برای ترکیب رنگ سفید و پارچه ی نوک مدادی سرویس خواب دیانای چوب چین، روتختی هایی که رنگ پایه ی آن ها کرم،سفید، قهوه ای، نوک مدادی می باشد، یک سرویس خواب مدرن و را ایجاد می کنند. روتختی هایی که رنگ زرد، زرشکی، طوسی و سبز روشن دارند دیانا را به سرویس خوابی تبدیل می کنند که حس  را برانگیخته می کند.

دکوری مناسب سرویس خواب دیانا

قراردادن تابلو های رنگ روغن و تابلو های سبک مدرن تاثیر به سزایی در ست شدن سرویس خواب دیانا با محیط دارد. هم چنین وجود گلیم فرش های ضخامت پایین و متراکم با طرح های هندسی و فرش های کوچک با حاشیه ی تیره و طرح های ساده در اتاق خواب، ظاهر سرویس خواب دیانا در اتاق خواب را بیش از بیش چشم نواز می کند. در کنار تمام این دیزاین ها، وجود پرده های مخمل و تگ رنگ برای اتاق خواب های پنجره دار، در ایجاد فضایی لوکس و در عین حال آرام بخش، بسیار تاثیر گذار است.

پس اگر شما هم به دنبال یک اتاق خواب دنج در عین حال لوکس می باشید سرویس خواب دیانا می تواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین سرویس خواب های گیسو، مروارید، ایدول، روما از تمامی ویژگی های سرویس خواب دیانای چوب چین پیروی می کنند و می توانند انتخاب مناسبی برای اتاق خواب شما باشند.