نیم سرویس اورانوس

جنس پارچه: پارچه مسکو، کارما
جنس چوب: تمام mdf با روکش وکیوم
جنس پایه ها: تمام فلز به رنگ طلایی و فورتیک (رنگ ثابت و بدون تغییر رنگ و سیاه شدن)

جنس پلکسی ها: تایوانی درجه یک

سرویس خواب اورانوس با طراحی خاصی که از ترندترین مدل های روز دنیا، بهره گیری شده است و طراحی زیبا و منحصر به فرد، تضمین راحتی و زیبایی در اتاق خواب شما را فراهم می کند.

ویژگی های سرویس خواب اورانوس

 سرویس خواب اورانوس برخلاف دیگر سرویس خواب های مشابه که چوب آن ها ترکیبی از نئوپان یا ملامینه می باشد، با چوب تمام ام دی اف و روکش وکیوم قابل شستشو، ضد لک و بسیار مقاوم در برابر ضربه ساخته شده است. رنگ ملیح سفید، قهوه ای و کاپوی خاصی که قیدهای تخت و بدنه های میز آرایش به کار رفته است با هر دکوراسیونی قابل ست شدن می باشد. برای ترکیب رنگ چوب کاپو و پارچه ی نوک مدادی سرویس خواب اورانوس چوب چین، روتختی هایی که رنگ پایه ی آن ها کرم،سفید، قهوه ای، نوک مدادی می باشد، یک سرویس خواب مدرن با کلاس را ایجاد می کنند.

روتختی مناسب سرویس خواب اورانوس

برای ترکیب رنگ سفید و پارچه ی نوک مدادی سرویس خواب اورانوس چوب چین، روتختی هایی که رنگ پایه ی آن ها کرم،سفید، قهوه ای، نوک مدادی می باشد، یک سرویس خواب مدرن را ایجاد می کنند. برای ترکیب رنگ چوب قهوه ای و پارچه ی طوسی سرویس خواب اورانوس روتختی های رنگ روشن جلوه ی زیباتری دارند. روتختی هایی که رنگ زرد، زرشکی، طوسی و سبز دارند اورانوس را به سرویس خوابی تبدیل می کنند که حس شادی و هیجان را برانگیخته می کند.

دکوری مناسب سرویس خواب اورانوس

طراحی سرویس خواب اورانوس به گونه ای می باشد که قرار دادن گلدان های بزرگ با برگ های پهن سبز رنگ در نشان دادن زیبایی آن بسیار تاثیر گذار است. قراردادن تابلو های طرح شلوغ و سبک مدرن تاثیر به سزایی در ست شدن سرویس خواب اورانوس با محیط دارد. هم چنین ترکیب فرش های ضخامت بالا و طرح شلوغ با سادگی سرویس خواب اورانوس، اتاق خواب را بیش از بیش چشم نواز می کند. در کنار تمام این دیزاین ها، وجود پرده های توری و مخمل برای اتاق خواب های پنجره دار، در ایجاد فضایی دنج و آرام بخش بسیار تاثیر گذار است.

پس اگر شما هم به دنبال یک اتاق خواب دنج در عین حال مدرن و با کلاس می باشید اورانوس می تواند انتخاب مناسبی باشد.همچنین سرویس خواب های سرمین، قاصدک، دیانا،  از تمامی ویژگی های اورانوس پیروی می کنند و می توانند انتخاب درستی برای اتاق خواب شما باشند.