سرویس خواب مدل نانسی

جنس پارچه: پارچه مسکو، کارما
جنس چوب: تمام mdf با روکش وکیوم
جنس پایه ها: تمام فلز به رنگ طلایی و فورتیک (رنگ ثابت و بدون تغییر رنگ و سیاه شدن)

جنس پلکسی ها: تایوانی درجه یک

سرویس خواب نانسی با طراحی خاصی که از ترندترین مدل های روز دنیا، بهره گیری شده است و طراحی زیبا و منحصر به فرد، تضمین راحتی و زیبایی در اتاق خواب شما را فراهم می کند.

ویژگی های سرویس خواب نانسی

 سرویس خواب نانسی برخلاف دیگر سرویس خواب های مشابه که چوب آن ها ترکیبی از نئوپان یا ملامینه می باشد، با چوب تمام ام دی اف و روکش وکیوم قابل شستشو، ضد لک و بسیار مقاوم در برابر ضربه ساخته شده است.

چوب به کار برده شده در سرویس خواب نانسی تماما ام دی اف می باشد و روکش وکیومی که دارد، قابل شستشو و ضد خط و خش است.

جنس پارچه های سرویس خواب نانسی قابل شستشو و ضد لک می باشد.

مرغوبیت مواد اولیه ی پلکسی های تایوانی که در سرویس خواب های چوب چین استفاده می شود، باعث مقاومت بیشتر آن ها در برابر خط و خش و خراشیدگی می‌شود و همین ویژگی پاک کردن پلکسی های تایوانی را آسان می کند.

رنگ کاپو خاصی که برای قیدهای تخت و بدنه های میز آرایش و در کل برای تمام قسمت های چوبی نیم سرویس نانسی به کار رفته است با هر دکوراسیونی قابل ست شدن می باشد.

رو تختی مناسب سرویس خواب نانسی

برای ترکیب رنگ چوب کاپو و پارچه ی نسکافه ای سرویس خواب نانسی چوب چین، روتختی هایی که رنگ پایه ی آن ها کرم،سفید، نسکافه ای، طوسی روشن و آبی کاربنی می باشد، یک سرویس خواب مدرن و را ایجاد می کنند. روتختی هایی که رنگ زرد، زرشکی، طوسی و سبز روشن دارند سرویس خواب نانسی را به سرویس خوابی تبدیل می کنند که حس سرزندگی را برانگیخته می کند.

دکوری مناسب سرویس خواب نانسی

قراردادن تابلو های طرح گل و اسلیمی تاثیر به سزایی در ست شدن سرویس خواب نانسی با محیط دارد. هم چنین ترکیب فرش های ساده  با طرح های برجسته سرویس خواب نانسی، اتاق خواب را بیش از بیش چشم نواز می کند.

در کنار تمام این دیزاین ها وجود پرده های توری و کتیبه دار، در ایجاد فضایی لوکس و در عین حال آرام بخش بسیار تاثیر گذار است.

پس اگر شما هم به دنبال سرویس خواب ساده و به دور از تجمل بسیار ولی باکلاس و طبق مد روز می باشید، سرویس خواب نانسی می تواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین سرویس خواب های برجیس، ایدول، گیسو کرم رنگ، دیاناکرم رنگ از تمامی ویژگی های سرویس خواب نانسی چوب چین پیروی می کنند و می توانند انتخاب مناسبی برای اتاق خواب شما باشند.