کمد ریلی مدل سرمین

جنس چوب: تمام mdf
روکش چوب: روکش وکیوم کرم رنگ
رنگ چوب: ترکیب قهوه ای لیون و کرم رنگ
جنس دستگیره ها: تمام فلز به رنگ طلایی و فورتیک (رنگ ثابت و بدون تغییر رنگ و سیاه شدن)

جنس پلکسی ها: تایوانی درجه یک

سعی شده که در طراحی و ساخت کمد، تلفیقی از سادگی و کارآمدی به کار برده شود تا در عین حفظ شدن نقش کاربردی بودن، در همبستگی کامل با مدل های ترند روز باشد.

کمد ریلی سرمین


کمد عرض ۱۵۰ سرمین، درب ریلی، یک درب ام دی اف و درب دوم دارای آینه قدی می باشد. مناسب اتاق خواب فضای کوچک و جایگزین کمد دیواری های غیر قابل انتقال می باشد. از این رو مناسب افرادیست که مستاجر هستند و دائماً در حال جابجایی می باشند.

یک طرف کمد دارای ۴ طبقه مجزا می باشد که امکان چیدمان انواع کیف و کفش، سبدهای لباس، پاکت کادو و دیگر وسایل را فراهم می کند.

هم چنین طبق نیاز شما، می تواند نقش جاکفشی و کتابخانه را ایفا می کند.

سمت دیگر دارای یک طبقه مجزا و هم چنین ریل آویز برای انواع لباس می باشد. چهار کشوی کمد ریلی امکان چیدمان انواع لباس جوراب را برای شما فراهم می کند.

ویژگی های سرویس خواب ست سرمین

 سرویس خواب سرمین برخلاف دیگر سرویس خواب های مشابه که چوب آن ها ترکیبی از نئوپان یا ملامینه می باشد، با چوب تمام ام دی اف و روکش وکیوم قابل شستشو، ضد لک و بسیار مقاوم در برابر ضربه ساخته شده است.

چوب به کار برده شده در سرویس خواب سرمین تماما ام دی اف می باشد و روکش وکیومی که دارد، قابل شستشو و ضد خط و خش است.

جنس پارچه های سرویس خواب سرمین قابل شستشو و ضد لک می باشد.

مرغوبیت مواد اولیه ی پلکسی های تایوانی که در سرویس خواب های چوب چین استفاده می شود، باعث مقاومت بیشتر آن ها در برابر خط و خش و خراشیدگی می‌شود و همین ویژگی پاک کردن پلکسی های تایوانی را آسان می کند.

رنگ قهو ه ای خوش رنگ و لعاب نیم سرویس سرمین که برای قیدهای تخت و بدنه های میز آرایش و در کل برای تمام قسمت های چوبی سرویس خواب سرمین به کار رفته است با هر دکوراسیونی قابل ست شدن می باشد و اکثر فرش های کرم و طوسی رنگ، ترکیب چشم گیری را در کنار سرویس خواب سرمین به تماشا می گذارند.