سرویس خواب مدل ماهک

جنس پارچه: پارچه مسکو، کارما
جنس چوب: تمام mdf با روکش وکیوم
جنس پایه ها: تمام فلز به رنگ طلایی و فورتیک (رنگ ثابت و بدون تغییر رنگ و سیاه شدن)

جنس پلکسی ها: تایوانی درجه یک

سرویس خواب دیانا با طراحی خاصی که از ترندترین مدل های روز دنیا، بهره گیری شده است و طراحی زیبا و منحصر به فرد، تضمین راحتی و زیبایی در اتاق خواب شما را فراهم می کند.

ویژگی های سرویس خواب ماهک

 سرویس خواب ماهک برخلاف دیگر سرویس خواب های مشابه که چوب آن ها ترکیبی از نئوپان یا ملامینه می باشد، با چوب تمام ام دی اف و روکش وکیوم قابل شستشو، ضد لک و بسیار مقاوم در برابر ضربه ساخته شده است.

چوب به کار برده شده در سرویس خواب ماهک تماما ام دی اف می باشد و روکش وکیومی که دارد، قابل شستشو و ضد خط و خش است.

جنس پارچه های سرویس خواب ماهک قابل شستشو و ضد لک می باشد.

مرغوبیت مواد اولیه ی پلکسی های تایوانی که در سرویس خواب های چوب چین استفاده می شود، باعث مقاومت بیشتر آن ها در برابر خط و خش و خراشیدگی می‌شود و همین ویژگی پاک کردن پلکسی های تایوانی را آسان می کند.

رنگ ملیح کرم و قهو ه ای لیون براقی که قیدهای تخت و بدنه های میز آرایش به کار رفته است با هر دکوراسیونی قابل ست شدن می باشد.

رو تختی مناسب سرویس خواب ماهک

برای ترکیب رنگ کرم سرویس خواب ماهک چوب چین، روتختی هایی که رنگ پایه ی آن ها کرم،سفید، قهوه ای، نوک مدادی می باشد، یک سرویس خواب مدرن و را ایجاد می کنند. هم چنین برای رنگ لیون قهوه ای و پارچه ی نوک مدادی سرویس خواب ماهک چوب چین، پارچه های آهار دار و طرح برجسته کرم رنگ انتخاب مناسبی می باشد.

روتختی هایی که رنگ زرد، زرشکی، طوسی و سبز روشن دارند ماهک را به سرویس خوابی تبدیل می کنند که حس سرزندگی را برانگیخته می کند.

دکوری مناسب سرویس خواب ماهک

قراردادن تابلو های کلاسیک و تابلو های سبک مدرن تاثیر به سزایی در ست شدن سرویس خواب ماهک با محیط دارد. هم چنین وجود گلیم فرش های ضخامت پایین و متراکم با طرح های هندسی و فرش های کوچک با حاشیه ی تیره و طرح های ساده در اتاق خواب، ظاهر سرویس خواب ماهک کرم را در اتاق خواب بیش از بیش چشم نواز می کند.

در کنار تمام این دیزاین ها، وجود پرده های مخمل و تگ رنگ برای اتاق خواب های پنجره دار، در ایجاد فضایی لوکس و در عین حال آرام بخش، بسیار تاثیر گذار است.

پس اگر شما هم به دنبال یک اتاق خواب دنج در عین حال لوکس می باشید سرویس خواب ماهک می تواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین سرویس خواب های روما، گیسوی سفید نوک مدادی، اورانوس، از تمامی ویژگی های سرویس خواب ماهک چوب چین پیروی می کنند و می توانند انتخاب مناسبی برای اتاق خواب شما باشند.