سرویس خواب مدل ماهور

جنس پارچه: پارچه آلپینا
جنس چوب: تمام mdf با روکش وکیوم
جنس پایه ها: تمام فلز به رنگ طلایی و فورتیک (رنگ ثابت و بدون تغییر رنگ و سیاه شدن)

جنس پلکسی ها: تایوانی درجه یک

سرویس خواب ماهور با طراحی خاصی که از ترندترین مدل های روز دنیا، بهره گیری شده است و طراحی چشم گیری که برگرفته از نیم رخ ماه و روشنایی آن می باشد خاص بودن را در جلوه ی متفاوتی به نمایش می گذارد.

ویژگی های سرویس خواب ماهور

 سرویس خواب ماهور برخلاف دیگر سرویس خواب های مشابه که چوب آن ها ترکیبی از نئوپان یا ملامینه می باشد، با چوب تمام ام دی اف و روکش وکیوم قابل شستشو، ضد لک و بسیار مقاوم در برابر ضربه ساخته شده است.

چوب به کار برده شده در سرویس خواب ماهور تماما ام دی اف می باشد و روکش وکیومی که دارد، قابل شستشو و ضد خط و خش است.

جنس پارچه های سرویس خواب ماهور قابل شستشو و ضد لک می باشد.

مرغوبیت مواد اولیه ی پلکسی های تایوانی که در سرویس خواب های چوب چین استفاده می شود، باعث مقاومت بیشتر آن ها در برابر خط و خش و خراشیدگی می‌شود و همین ویژگی پاک کردن پلکسی های تایوانی را آسان می کند.

پاف جلو تخت سرویس خواب ماهور گوی خور و دارای نشیمن برای استراحت و هم چنین دو کشوی جا دار می باشد.

تزیینات مناسب سرویس خواب ماهور

در کنار رنگ طوسی شیکی که برای قیدهای تخت و بدنه های میز آرایش و در کل برای تمام قسمت های سرویس خواب ماهور به کار رفته است فرش های سفید و طوسی رنگ  بسیار مناسب هستند.
چون رنگ این سرویس خواب از رنگ های سرد و خنثی می باشد، تزیینات پرنور و تابلوهای تلفیقی از نمای کهکشان و ستارگان در کنار ماهور بسیار چشم نواز هستند. هم چنین ریسه های نوری برای جلوه دادن بیشتر سرویس خواب ماهور چوب چین، جنبه ی کارآمدی دارند. گلدان های گندم و دست سازه های مکرومه نیز جلوه ی متفاوتی را در کنار این سرویس خواب به نمایش می گذارند.

در کنار تـمام این دیزاین ها وجود پرده های توری و ساده، به خصوص در رنگ های سفید و کرم در ایـجاد فضـایی لوکس و در عین حال آرام بخش بسیار تاثیر گذار است. پاتختی های ماهور می تواند جایگاه مناسبی برای  لوسترهای کوچک و دکوری های دارای نور باشد.

پس اگر شما هم به دنبال سرویس خوابی تجملاتی، شیک و طبق مد روز می باشید که حسی از درخشش میان آسمان را برای شما تداعی کند و آرامشی متفاوت را زمان استراحت روی آن تجربه کنید، سرویس خواب ماهور می تواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین سرویس خواب های پولک، اورانوس از تمامی ویژگـی های سرویس خواب ماهور چوب چـین پیـروی می کننـد و می توانند انتـخاب مناسـبی برای اتاق خواب شما باشند.

تزیینات پرنور و تابلوهای تلفیقی از نمای کهکشان و ستارگان در کنار ماهور بسیار چشم نواز هستند. هم چنین ریسه های نوری برای جلوه دادن بیشتر سرویس خواب ماهور چوب چین، جنبه ی کارآمدی دارند. گلدان های گندم و دست سازه های مکرومه نیز جلوه ی متفاوتی را در کنار این سرویس خواب به نمایش می گذارند.