سرویس خواب مدل قاصدک

جنس پارچه: پارچه مسکو، کارما
جنس چوب: تمام mdf با روکش وکیوم
جنس پایه ها: تمام فلز به رنگ طلایی و فورتیک (رنگ ثابت و بدون تغییر رنگ و سیاه شدن)

جنس پلکسی ها: تایوانی درجه یک

سرویس خواب قاصدک با طراحی خاصی که از ترندترین مدل های روز دنیا، بهره گیری شده است و طراحی زیبا و منحصر به فرد، تضمین راحتی و زیبایی در اتاق خواب شما را فراهم می کند.

ویژگی های سرویس خواب قاصدک

 سرویس خواب قاصدک برخلاف دیگر سرویس خواب های مشابه که چوب آن ها ترکیبی از نئوپان یا ملامینه می باشد، با چوب تمام ام دی اف و روکش وکیوم قابل شستشو، ضد لک و بسیار مقاوم در برابر ضربه ساخته شده است.

چوب به کار برده شده در سرویس خواب قاصدک تماما ام دی اف می باشد و روکش وکیومی که دارد، قابل شستشو و ضد خط و خش است.

جنس پارچه های سرویس خواب قاصدک قابل شستشو و ضد لک می باشد.

مرغوبیت مواد اولیه ی پلکسی های تایوانی که در سرویس خواب های چوب چین استفاده می شود، باعث مقاومت بیشتر آن ها در برابر خط و خش و خراشیدگی می‌شود و همین ویژگی پاک کردن پلکسی های تایوانی را آسان می کند.

رنگ ملیح کاپو خاصی که قیدهای تخت و بدنه های میز آرایش به کار رفته است با هر دکوراسیونی قابل ست شدن می باشد.

رو تختی مناسب سرویس خواب قاصدک

برای ترکیب رنگ چوب کاپو و  پارچه ی کرم کاپوی سرویس خواب قاصدک چوب چین، روتختی هایی که رنگ پایه ی آن ها کرم،سفید، قهوه ای می باشد، یک سرویس خواب مدرن را ایجاد می کنند. روتختی هایی که رنگ زرد، زرشکی، طوسی روشن دارند قاصدک را به سرویس خوابی تبدیل می کنند که حس سرزندگی را برانگیخته می کند.

دکوری مناسب سرویس خواب قاصدک

قراردادن تابلو های کلاسیک تاثیر به سزایی در ست شدن سرویس خواب قاصدک با محیط دارد. هم چنین وجود گلیم فرش های ضخامت پایین و متراکم با طرح های هندسی و فرش های کوچک با حاشیه ی تیره و طرح های ساده در اتاق خواب، ظاهر سرویس خواب قاصدک در اتاق خواب را بیش از بیش چشم نواز می کند.

در کنار تمام این دیزاین ها، وجود پرده های توری ساده و سفید برای اتاق خواب های پنجره دار، در ایجاد فضایی لوکس و در عین حال آرام بخش، بسیار تاثیر گذار است.

پس اگر شما هم به دنبال یک اتاق خواب دنج و در عین حال لوکس می باشید سرویس خواب قاصدک می تواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین سرویس خواب های سرمین، اورانوس، ماهک، طاووس از تمامی ویژگی های سرویس خواب اورانوس چوب چین پیروی می کنند و می توانند انتخاب مناسبی برای اتاق خواب شما باشند.