سرویس خواب مدل سیلوا

جنس پارچه: پارچه آلپینا
جنس چوب: تمام mdf با روکش وکیوم
جنس پایه ها: تمام فلز به رنگ طلایی و فورتیک (رنگ ثابت و بدون تغییر رنگ و سیاه شدن)

جنس پلکسی ها: تایوانی درجه یک

سرویس خواب شرکتی سیلوا با طراحی مکعبی خاصی که از ترندترین مدل های روز دنیا، بهره گیری شده است خاص بودن را در جلوه ی چشم گیری به نمایش می گذارد.
 سرویس خواب سیلوا برخلاف دیگر سرویس خواب های مشابه که چوب آن ها ترکیبی از نئوپان یا ملامینه می باشد، با چوب تمام ام دی اف و روکش وکیوم قابل شستشو، ضد لک و بسیار مقاوم در برابر ضربه ساخته شده است.

چوب به کار برده شده در سرویس خواب کویین تماما ام دی اف می باشد و روکش وکیومی که دارد، قابل شستشو و ضد خط و خش است.

جنس پارچه های سرویس خواب سیلوا قابل شستشو و ضد لک می باشد.

مرغوبیت مواد اولیه ی پلکسی های تایوانی که در سرویس خواب های چوب چین استفاده می شود، باعث مقاومت بیشتر آن ها در برابر خط و خش و خراشیدگی می‌شود و همین ویژگی پاک کردن پلکسی های تایوانی را آسان می کند.

در کنار رنگ گردویی  که برای قیدهای تخت و بدنه های میز آرایش و در کل برای تمام قسمت های سرویس خواب کویین به کار رفته است فرش های سفید و طوسی رنگ  بسیار مناسب هستند. رنگ سبز ملیح و طوسی نیز انتخاب زیبایی برای تابلوهای تزیینی و دکوری های اتاق خوابی که سرویس خواب کویین چوبب چین در آن قرار گرفته است می باشد.

در کنار تـمام این دیزاین ها وجود پرده های توری و ساده، به خصوص در رنگ های سفید و طوسی روشن در ایـجاد فضـایی لوکس و در عین حال آرام بخش بسیار تاثیر گذار است. پاتختی های سیلوا می تواند جایگاه مناسبی برای  لوسترهای کوچک باشد.

پس اگر شما هم به دنبال سرویس خوابی ساده ، شیک و طبق مد روز می باشید سرویس خواب سیلوا می تواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین سرویس خواب های مروارید، روشا ، وندا ازز تمامی ویژگـی های سرویس خواب سیلوا چوب چـین پیـروی می کننـد و می توانند انتـخاب مناسـبی برای اتاق خواب شما باشند.

تزیینات دارای صدف و گلدان های بزرگ و گیاهانی که برگ پهن دارند جلوه ی زیبایی کنار این سرویس خواب شرکتی به نمایش می گذارند. روتختی هایی بافت و مکرومه زیبایی متفاوتی را به سرویس خواب سیلوا می دهند.