سرویس خواب مدل روما

جنس پارچه: پارچه مسکو، کارما
جنس چوب: تمام mdf با روکش وکیوم
جنس پایه ها: تمام فلز به رنگ طلایی و فورتیک (رنگ ثابت و بدون تغییر رنگ و سیاه شدن)

جنس پلکسی ها: تایوانی درجه یک

سرویس خواب روما با طراحی خاصی که از ترندترین مدل های روز دنیا، بهره گیری شده است و طراحی زیبا و منحصر به فرد، تضمین راحتی و زیبایی در اتاق خواب شما را فراهم می کند.

ویژگی های سرویس خواب روما

 سرویس خواب روما برخلاف دیگر سرویس خواب های مشابه که چوب آن ها ترکیبی از نئوپان یا ملامینه می باشد، با چوب تمام ام دی اف و روکش وکیوم قابل شستشو، ضد لک و بسیار مقاوم در برابر ضربه ساخته شده است.

رنگ ملیح کرم خاصی که قیدهای تخت و بدنه های میز آرایش به کار رفته است با هر دکوراسیونی قابل ست شدن می باشد. برای ترکیب رنگ چوب کرم  و پارچه ی کرم و نسکافه ای سرویس خواب رومای چوب چین، روتختی هایی که رنگ پایه ی آن ها کرم،سفید، قهوه ای، نوک مدادی می باشد، یک سرویس خواب مدرن با کلاس را ایجاد می کنند.

رو تختی مناسب سرویس خواب روما

برای ترکیب رنگ کرم و پارچه ی کرم و نسکافه ای سرویس خواب روما چوب چین، روتختی هایی که رنگ پایه ی آن ها کرم،سفید، قهوه ای، نوک مدادی می باشد، یک سرویس خواب مدرن را ایجاد می کنند. روتختی هایی که رنگ زرد، زرشکی، طوسی و سبز دارند روما را به سرویس خوابی تبدیل می کنند که حس شادی و هیجان را برانگیخته می کند.

دکوری مناسب سرویس خواب روما

طراحی سرویس خواب روما به گونه ای می باشد که قرار دادن گلدان های بزرگ با برگ های سوزنی در نشان دادن زیبایی آن بسیار تاثیر گذار است. قراردادن تابلو های طرح شلوغ و سبک مدرن تاثیر به سزایی در ست شدن سرویس خواب روما با محیط دارد. هم چنین ترکیب فرش های ضخامت بالا و طرح شلوغ با سادگی سرویس خواب روما، اتاق خواب را بیش از بیش چشم نواز می کند. در کنار تمام این دیزاین ها، وجود پرده های توری و مخمل برای اتاق خواب های پنجره دار، در ایجاد فضایی دنج و آرام بخش بسیار تاثیر گذار است.

پس اگر شما هم به دنبال یک اتاق خواب دنج در عین حال مدرن و ساده می باشید، روما می تواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین سرویس خواب های گیسو، مروارید، دیانا،  از تمامی ویژگی های روما پیروی می کنند و می توانند انتخاب خاصی برای اتاق خواب شما باشند.