سرویس خواب مدل روشا

جنس پارچه: پارچه مسکو، کارما
جنس چوب: تمام mdf با روکش وکیوم
جنس پایه ها: تمام فلز به رنگ طلایی و فورتیک (رنگ ثابت و بدون تغییر رنگ و سیاه شدن)

جنس پلکسی ها: تایوانی درجه یک

سرویس خواب روشا با طراحی خاصی که از ترندترین مدل های روز دنیا، بهره گیری شده است و طراحی زیبا و منحصر به فرد، تضمین راحتی و زیبایی در اتاق خواب شما را فراهم می کند.

ویژگی های سرویس خواب روشا

 سرویس خواب روشا برخلاف دیگر سرویس خواب های مشابه که چوب آن ها ترکیبی از نئوپان یا ملامینه می باشد، با چوب تمام ام دی اف و روکش وکیوم قابل شستشو، ضد لک و بسیار مقاوم در برابر ضربه ساخته شده است.

چوب به کار برده شده در سرویس خواب روشا تماما ام دی اف می باشد و روکش وکیومی که دارد، قابل شستشو و ضد خط و خش است.

جنس پارچه های سرویس خواب روشا قابل شستشو و ضد لک می باشد.

مرغوبیت مواد اولیه ی پلکسی های تایوانی که در سرویس خواب های چوب چین استفاده می شود، باعث مقاومت بیشتر آن ها در برابر خط و خش و خراشیدگی می‌شود و همین ویژگی پاک کردن پلکسی های تایوانی را آسان می کند.

رنگ نسکافه ای خوش رنگ و لعاب نیم سرویس روشا که برای قیدهای تخت و بدنه های میز آرایش و در کل برای تمام قسمت های چوبی سرویس خواب روشا به کار رفته است با هر دکوراسیونی قابل ست شدن می باشد و اکثر فرش های کرم و طوسی رنگ، ترکیب چشم گیری را در کنار سرویس خواب روشا به تماشا می گذارند.

رو تختی مناسب سرویس خواب روشا

برای رنگ کاپوچینوی سرویس خواب روشا چوب چین، روتختی هایی که رنگ پایه ی آن ها کرم،سفید، قهوه ای، نوک مدادی می باشد، یک سرویس خواب مدرن و را ایجاد می کنند. روتختی هایی که رنگ زرد، زرشکی، طوسی و سبز روشن دارند روشا را به سرویس خوابی تبدیل می کنند که حس سرزندگی را برانگیخته می کند.

دکوری مناسب سرویس خواب روشا

قراردادن تابلو های ساده و مدرن با حاشیه های طلایی تاثیر به سزایی در ست شدن سرویس خواب روشا با محیط دارد. هم چنین ترکیب فرش های تک رنگ، ساده و روشن در کنار سرویس خواب روشا، اتاق خواب را بیش از بیش چشم نواز می کند. در کنار تمام این دیزاین ها وجود پرده های توری و ساده ، در ایجاد فضایی لوکس و در عین حال آرام بخش بسیار تاثیر گذار است. پاتختی های روشا می تواند جایگاه مناسبی برای  لوسترهای پایه بلند و بزرگ باشد.

پس اگر شما هم به دنبال سرویس خوابی تجملاتی ولی باکلاس و طبق مد روز می باشید، سرویس خواب روشا می تواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین سرویس خواب های برجیس، قاصدک، سرمین از تمامی ویژگی های سرویس خواب روشا چوب چین پیروی می کنند و می توانند انتخاب مناسبی برای اتاق خواب شما باشند.