سرویس خواب مدل برجیس

جنس پارچه: پارچه مسکو، کارما
جنس چوب: تمام mdf با روکش وکیوم
جنس پایه ها: تمام فلز به رنگ طلایی و فورتیک (رنگ ثابت و بدون تغییر رنگ و سیاه شدن)

جنس پلکسی ها: تایوانی درجه یک

سرویس خواب برجیس با طراحی خاصی که از ترندترین مدل های روز دنیا، بهره گیری شده است و طراحی زیبا و منحصر به فرد، تضمین راحتی و زیبایی در اتاق خواب شما را فراهم می کند.

ویژگی های سرویس خواب برجیس

 سرویس خواب برجیس برخلاف دیگر سرویس خواب های مشابه که چوب آن ها ترکیبی از نئوپان یا ملامینه می باشد، با چوب تمام ام دی اف و روکش وکیوم قابل شستشو، ضد لک و بسیار مقاوم در برابر ضربه ساخته شده است.چوب به کار برده شده در سرویس خواب برجیس تماما ام دی اف می باشد و روکش وکیومی که دارد، قابل شستشو و ضد خط و خش است. جنس پارچه های سرویس خواب برجیس قابل شستشو و ضد لک می باشد.

مرغوبیت مواد اولیه ی پلکسی های تایوانی که در سرویس خواب های چوب چین استفاده می شود، باعث مقاومت بیشتر آن ها در برابر خط و خش و خراشیدگی می‌شود و همین ویژگی پاک کردن پلکسی های تایوانی را آسان می کند. رنگ ملیح کرم و قهو ه ای لیون براقی که قیدهای تخت و بدنه های میز آرایش به کار رفته است با هر دکوراسیونی قابل ست شدن می باشد.

رو تختی مناسب سرویس خواب برجیس

برای ترکیب رنگ کرم کاپو سرویس خواب برجیس چوب چین، روتختی هایی که رنگ پایه ی آن ها کرم،سفید، قهوه ای، نوک مدادی می باشد، یک سرویس خواب مدرن و را ایجاد می کنند. هم چنین برای رنگ قهوه ای و پارچه ی کرم سرویس خواب برجیس چوب چین، پارچه های آهار دار و طرح برجسته کرم رنگ انتخاب مناسبی می باشد. روتختی هایی که رنگ زرد، زرشکی، طوسی و سبز روشن دارند برجیس را به سرویس خوابی تبدیل می کنند که حس سرزندگی را برانگیخته می کند.

دکوری مناسب سرویس خواب برجیس

قراردادن تابلو های کلاسیک و تابلو های سبک مدرن تاثیر به سزایی در ست شدن سرویس خواب برجیس با محیط دارد. هم چنین وجود گلیم فرش های ضخامت پایین و متراکم با طرح های هندسی و فرش های کوچک با حاشیه ی تیره و طرح های ساده در اتاق خواب، ظاهر سرویس خواب برجیس کرم را در اتاق خواب بیش از بیش چشم نواز می کند.

در کنار تمام این دیزاین ها، وجود پرده های مخمل و تگ رنگ برای اتاق خواب های پنجره دار، در ایجاد فضایی لوکس و در عین حال آرام بخش، بسیار تاثیر گذار است.

پس اگر شما هم به دنبال یک اتاق خواب دنج در عین حال لوکس می باشید سرویس خواب برجیس می تواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین سرویس خواب های نانسی، اورانوس، قاصدک ، ماهک از تمامی ویژگی های سرویس خواب برجیس چوب چین پیروی می کنند و می توانند انتخاب مناسبی برای اتاق خواب شما باشند.