سرویس خواب مدل گیسو

جنس پارچه: پارچه مسکو، کارما
جنس چوب: تمام mdf با روکش وکیوم
جنس پایه ها: تمام فلز به رنگ طلایی و فورتیک (رنگ ثابت و بدون تغییر رنگ و سیاه شدن)

جنس پلکسی ها: تایوانی درجه یک

سرویس خواب گیسو با طراحی خاصی که از ترندترین مدل های روز دنیا، بهره گیری شده است و طراحی زیبا و منحصر به فرد، تضمین راحتی و زیبایی در اتاق خواب شما را فراهم می کند.

ویژگی های سرویس خواب گیسو

 سرویس خواب گیسو برخلاف دیگر سرویس خواب های مشابه که چوب آن ها ترکیبی از نئوپان یا ملامینه می باشد، با چوب تمام ام دی اف و روکش وکیوم قابل شستشو، ضد لک و بسیار مقاوم در برابر ضربه ساخته شده است.

چوب به کار برده شده در سرویس خواب گیسو تماما ام دی اف می باشد و روکش وکیومی که دارد، قابل شستشو و ضد خط و خش است.

جنس پارچه های سرویس خواب گیسو قابل شستشو و ضد لک می باشد.

مرغوبیت مواد اولیه ی پلکسی های تایوانی که در سرویس خواب های چوب چین استفاده می شود، باعث مقاومت بیشتر آن ها در برابر خط و خش و خراشیدگی می‌شود و همین ویژگی پاک کردن پلکسی های تایوانی را آسان می کند.

رنگ ملیح سفید و کرم خاصی که برای قیدهای تخت و بدنه های میز آرایش و در کل برای تمام قسمت های چوبی سرویس خواب گیسو به کار رفته است با هر دکوراسیونی قابل ست شدن می باشد.

رو تختی مناسب سرویس خواب گیسو

برای ترکیب رنگ سفید و پارچه ی کرم و نوک مدادی سرویس خواب سرمین چوب چین، روتختی هایی که رنگ پایه ی آن ها کرم،سفید، قهوه ای، نوک مدادی می باشد، یک سرویس خواب مدرن و را ایجاد می کنند. روتختی هایی که رنگ زرد، زرشکی، طوسی و سبز روشن دارند سرمین را به سرویس خوابی تبدیل می کنند که حس سرزندگی را برانگیخته می کند.

دکوری مناسب سرویس خواب گیسو

قراردادن تابلو های طرح شلوغ و سبک مدرن تاثیر به سزایی در ست شدن سرویس خواب گیسو با محیط دارد. هم چنین ترکیب فرش های ضخامت بالا و طرح شلوغ با سادگی سرویس خواب گیسو، اتاق خواب را بیش از بیش چشم نواز می کند.

در کنار تمام این دیزاین ها وجود پرده های طرح دار و زرق و برق دار ولی روشن، در ایجاد فضایی لوکس و در عین حال آرام بخش بسیار تاثیر گذار است.

پس اگر شما هم به دنبال سرویس خواب ساده و به دور از تجمل بسیار ولی باکلاس و طبق مد روز می باشید، سرویس خواب گیسو می تواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین سرویس خواب های مروارید، ایدول، نانسی از تمامی ویژگی های سرویس خواب گیسوی چوب چین پیروی می کنند و می توانند انتخاب مناسبی برای اتاق خواب شما باشند.