سرویس خواب مدل طاووس

جنس پارچه: پارچه مسکو، کارما
جنس چوب: تمام mdf با روکش وکیوم
جنس پایه ها: تمام فلز به رنگ طلایی و فورتیک (رنگ ثابت و بدون تغییر رنگ و سیاه شدن)

جنس پلکسی ها: تایوانی درجه یک

سرویس خواب طاووس با طراحی خاصی که از ترندترین مدل های روز دنیا، بهره گیری شده است و طراحی زیبا و منحصر به فرد، تضمین راحتی و زیبایی در اتاق خواب شما را فراهم می کند.

ویژگی های سرویس خواب طاووس

 سرویس خواب طاووس برخلاف دیگر سرویس خواب های مشابه که چوب آن ها ترکیبی از نئوپان یا ملامینه می باشد، با چوب تمام ام دی اف و روکش وکیوم قابل شستشو، ضد لک و بسیار مقاوم در برابر ضربه ساخته شده است.

رنگ ملیح سفید، قهوه ای و کاپوی خاصی که قیدهای تخت و بدنه های میز آرایش به کار رفته است با هر دکوراسیونی قابل ست شدن می باشد. برای ترکیب رنگ چوب کرم و پارچه ی ی کرم سرویس خواب طاووس چوب چین، روتختی هایی که رنگ پایه ی آن ها کرم،سفید، قهوه ای، نوک مدادی می باشد، یک سرویس خواب مدرن با کلاس را ایجاد می کنند.

رو تختی مناسب سرویس خواب طاووس

برای ترکیب رنگ چوب کرم و پارچه ی کرم سرویس خواب طاووس چوب چین، روتختی هایی که رنگ پایه ی آن ها کرم،سفید، قهوه ای، نوک مدادی می باشد، یک سرویس خواب مدرن را ایجاد می کنند. روتختی هایی که رنگ زرد، زرشکی، طوسی و سبز دارند طاووس را به سرویس خوابی تبدیل می کنند که حس شادی و هیجان را برانگیخته می کند.

دکوری مناسب سرویس خواب طاووس

طراحی سرویس خواب طاووس به گونه ای می باشد که قرار دادن گلدان های بزرگ با برگ های پهن سبز رنگ در نشان دادن زیبایی آن بسیار تاثیر گذار است. قراردادن تابلو های طرح شلوغ و سبک مدرن تاثیر به سزایی در ست شدن سرویس خواب طاووس با محیط دارد. هم چنین ترکیب فرش های ضخامت بالا و طرح شلوغ با سادگی سرویس خواب طاووس ، اتاق خواب را بیش از بیش چشم نواز می کند. در کنار تمام این دیزاین ها، وجود پرده های توری و مخمل برای اتاق خواب های پنجره دار، در ایجاد فضایی دنج و آرام بخش بسیار تاثیر گذار است.

پس اگر شما هم به دنبال یک اتاق خواب دنج در عین حال مدرن و با کلاس می باشید طاووس می تواند انتخاب مناسبی باشد.همچنین سرویس خواب های سرمین، قاصدک، اورانوس، دل از تمامی ویژگی های طاووس پیروی می کنند و می توانند انتخاب درستی برای اتاق خواب شما باشند